Lekarz po stażu

  • Specjalizacje: CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA, BEZ SPECJALIZACJI
  • Miejsce pracy: Łódź (Łódzkie)
  • Pracodawaca: epruf s.a.
  • Informacje dodatkowe:

    Zakres obowiązków:

    Chcemy zaangażować Cię do uczestnictwa w projekcie innowacyjnego rozwiązania w zakresie e-zdrowia. Celem Twojej pracy będzie pomoc pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych, ale jednocześnie będziesz uczestniczył w tworzeniu efektywnej, nowoczesnej, cyfrowej opieki zdrowotnej.

    Jeśli chcesz współtworzyć platformę zdrowotną, w której DNA wpisana jest troska o pacjenta, indywidualne podejście, nowoczesne technologie i – co najważniejsze – rzetelna wiedza medyczna – przyłącz się do nas!  To, gdzie przebywasz na co dzień, nie ma dla nas znaczenia – szukamy lekarzy z całej Polski. Wesprzyj naszych pacjentów swoją empatią, profesjonalizmem, zaangażowaniem. Pozwól użytkownikom bezpiecznie i komfortowo dbać o swoje zdrowie.

    Do Twoich zadań będą należały:

    • osobista pomoc medyczna za pośrednictwem e-platformy (chat, telefon),
    • wsparcie w prawidłowym przygotowaniu pacjenta do leczenia, konsultacji, badania,
    • dokumentacja stanu zdrowia pacjenta zgodnie z obowiązującym prawem,
    • monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
    • współpraca z członkami zespołu projektowego w rozwoju platformy.

    Nie obawiaj się, rekrutujemy zdalnie i prowadzimy onboarding online!

    Idealny kandydat:

    • posiada wykształcenie wyższe medyczne – szukamy osób lekarzy posiadającego pełne prawo do wykonywania zawodu po ukończonym stażu podyplomowym oraz lekarzy ze specjalizacją choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna
    • zdrowie i komfort Pacjenta są dla niej lub niego bardzo ważne
    • interesuje się nowymi technologiami, kręci go wdrażanie nowych rozwiązań,
    • posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i proaktywne podejście do pacjenta,
    • jest empatyczny,
    • ma doświadczenie w realizacji usług telemedycznych (mile widziane).

    Oferujemy:

    • elastyczne formy zatrudnienia w tym pracę zdalną (dostosujemy się do Twojego grafiku)
    • stawkę godzinową również za gotowość do konsultacji
    • możliwość współtworzenia nowoczesnego projektu telemedycznego,
    • aktywny udział w budowaniu nowej jakości i najwyższych standardów opieki zdrowotnej
    • wsparcie personelu w przypadku pytań technicznych
  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 785879573
  • Adres email: hanna.matyja@epruf.pl
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=49975993160942658f53944615c0c1c4