Podziel się z innymi:
2020-10-12

Lekarz po stażu

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA, BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Łódź (Łódzkie)
Pracodawca:
epruf s.a.
Informacje dodatkowe:

Zakres obowiązków:

Chcemy zaangażować Cię do uczestnictwa w projekcie innowacyjnego rozwiązania w zakresie e-zdrowia. Celem Twojej pracy będzie pomoc pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych, ale jednocześnie będziesz uczestniczył w tworzeniu efektywnej, nowoczesnej, cyfrowej opieki zdrowotnej.

Jeśli chcesz współtworzyć platformę zdrowotną, w której DNA wpisana jest troska o pacjenta, indywidualne podejście, nowoczesne technologie i – co najważniejsze – rzetelna wiedza medyczna – przyłącz się do nas!  To, gdzie przebywasz na co dzień, nie ma dla nas znaczenia – szukamy lekarzy z całej Polski. Wesprzyj naszych pacjentów swoją empatią, profesjonalizmem, zaangażowaniem. Pozwól użytkownikom bezpiecznie i komfortowo dbać o swoje zdrowie.

Do Twoich zadań będą należały:

  • osobista pomoc medyczna za pośrednictwem e-platformy (chat, telefon),
  • wsparcie w prawidłowym przygotowaniu pacjenta do leczenia, konsultacji, badania,
  • dokumentacja stanu zdrowia pacjenta zgodnie z obowiązującym prawem,
  • monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • współpraca z członkami zespołu projektowego w rozwoju platformy.

Nie obawiaj się, rekrutujemy zdalnie i prowadzimy onboarding online!

Idealny kandydat:

  • posiada wykształcenie wyższe medyczne – szukamy osób lekarzy posiadającego pełne prawo do wykonywania zawodu po ukończonym stażu podyplomowym oraz lekarzy ze specjalizacją choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna
  • zdrowie i komfort Pacjenta są dla niej lub niego bardzo ważne
  • interesuje się nowymi technologiami, kręci go wdrażanie nowych rozwiązań,
  • posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i proaktywne podejście do pacjenta,
  • jest empatyczny,
  • ma doświadczenie w realizacji usług telemedycznych (mile widziane).

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia w tym pracę zdalną (dostosujemy się do Twojego grafiku)
  • stawkę godzinową również za gotowość do konsultacji
  • możliwość współtworzenia nowoczesnego projektu telemedycznego,
  • aktywny udział w budowaniu nowej jakości i najwyższych standardów opieki zdrowotnej
  • wsparcie personelu w przypadku pytań technicznych
Numer telefonu:
785879573
Adres email:
hanna.matyja@epruf.pl