Podziel się z innymi:
2020-09-02

LEKARZ KARDIOLOG / SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Specjalizacje:
KARDIOLOGIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE
Miejsce pracy:
Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie)
Pracodawca:
Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.
Informacje dodatkowe:

„Uzdrowisko Konstancin - Zdrój” S.A.  to firma z tradycją.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Oferujemy szeroki wybór naturalnych metod leczenia, profilaktyki zdrowotnej. Poza ofertą usług rehabilitacyjnych realizowanych przez Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej, Szpital Rehabilitacji Neurologicznej oraz Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” nasze Uzdrowisko zapewnia bogate zaplecze hotelowo - restauracyjne w obiektach: Eva Park Life & SPA,  Hotel Konstancja.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarza kardiologa lub specjalisty chorób wewnętrznych

Miejsce pracy : Konstancin - Jeziorna

woj. mazowieckie

Wymagania:

  • specjalizacja z zakresu lekarza specjalisty w dziedzinie kardiologii lub chorób wewnętrznych
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

Zadania:

  • badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,
  • ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,
  • współpraca z zespołem rehabilitantów,
  • monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji ,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymaganiami NFZ,
  • edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej,
  • stałą pracę w profesjonalnym środowisku,
  • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia.
Numer telefonu:
22 484 28 05
Adres email:
kadry@uzdrowisko-konstancin.pl