Technik RTG - Kowary

  • Specjalizacje: BEZ SPECJALIZACJI
  • Miejsce pracy: Kowary (Dolnośląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technik RTG
    Miejsce pracy: Szpital Bukowiec, Kowary, dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • przeprowadzanie badań z zakresu radiologii
    • przygotowywanie pacjentów do badań, wyjaśnienie celów oraz procedur
    • identyfikacja wszelkich przeciwwskazań do przeprowadzenia badań zgodnie ze wszystkimi jego procedurami
    • obsługa sprzętu i aparatury radiologicznej oraz jej monitoring techniczny
    • wykonywanie pełnej dokumentacji z przeprowadzanych badań, przekazanie jej lekarzowi i jej archiwizacja
    • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • ukończony kurs ochrony radiologicznej pacjenta
    • mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
    • znajomość obsługi komputera
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia i kursy
    • pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
    • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

    Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego:

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=72abfd047a3840318e8260a945f60699