Podziel się z innymi:
2022-04-06

C.M. Veritamed zatrudni lekarza specjalistę lub w trakcie spec. -GINEKOLOGA

Specjalizacje:
GINEKOLOGIA ONKOLOGICZNA, POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA
Miejsce pracy:
Warszawa (Mazowieckie)
Pracodawca:
VERITAMED Sp. z o.o.
  • Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy poniższych specjalności:

    GINEKOLOGA

    Opis stanowiska:

    • udzielanie świadczeń medycznych na terenie Warszawy(ul.Długa27),w tym przyjmowanie, diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

    Wymagania:

    • posiadanie jednej z wymienionych specjalizacji
    • czynne prawo wykonywania zawodu
    • nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
    • prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
    • podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie) • znajomość obsług ikomputera

    Oferujemy:

    • umowę cywilno prawną o współpracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres:

    rekrutacja@veritamed.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Veritamed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”.

Numer telefonu:
796588888