Podziel się z innymi:
2022-03-02

Zatrudnimy Lekarzy - Konstancin Jeziorna

Specjalizacje:
KARDIOLOGIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, NEFROLOGIA, REHABILITACJA MEDYCZNA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, BALNEOKLIMATOLOGIA I MEDYCYNA FIZYKALNA
Miejsce pracy:
Pracodawca:
Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A
Informacje dodatkowe:

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A podejmie współpracę z lekarzami specjalizacji lub w trakcie specjalizacji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

  • specjalizacja z zakresu: rehabilitacji leczniczej lub kardiologii lub ortopedii i traumatologii lub neurologii lub chorób wewnętrznych lub balneologii i medycyny fizykalnej lub w trakcie ww. specjalizacji
  • aktualne prawo wykonywania zawodu.

Zadania:

  • badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,
  • ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,
  • współpraca z zespołem rehabilitantów,
  • monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i  przepisami, edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
  • stałą pracę w profesjonalnym środowisku,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej,
  • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt b2b)