Zatrudnimy Lekarzy - Konstancin Jeziorna

  • Specjalizacje: KARDIOLOGIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, NEFROLOGIA, REHABILITACJA MEDYCZNA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, BALNEOKLIMATOLOGIA I MEDYCYNA FIZYKALNA
  • Miejsce pracy:
  • Pracodawaca: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A
  • Informacje dodatkowe:

    Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A podejmie współpracę z lekarzami specjalizacji lub w trakcie specjalizacji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

    Wymagania:

    • specjalizacja z zakresu: rehabilitacji leczniczej lub kardiologii lub ortopedii i traumatologii lub neurologii lub chorób wewnętrznych lub balneologii i medycyny fizykalnej lub w trakcie ww. specjalizacji
    • aktualne prawo wykonywania zawodu.

    Zadania:

    • badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,
    • ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,
    • współpraca z zespołem rehabilitantów,
    • monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji,
    • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i  przepisami, edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną;

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
    • stałą pracę w profesjonalnym środowisku,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej,
    • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt b2b)