Lekarz Rodzinny - Poznań

  • Specjalizacje: MEDYCYNA RODZINNA
  • Miejsce pracy: Poznań (Wielkopolskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Prywatnej Lecznicy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lekarz Rodzinny

    Miejsce pracy: Prywatna Lecznica Certus, Poznań, wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • praca w poradni
    • prowadzenie dokumentacji medycznej
    • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

    Oczekiwania:

    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja lub w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych lub pediatrii
    • znajomość obsługi komputera
    • odpowiedzialność i samodzielność
    • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje
    • przyjazne środowisko pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez link rekrutacyjny:

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b9a594eaff0d469894ef0b1b0802be5d