Podziel się z innymi:
2019-01-25

Internista / Pediatra / Lekarz Rodzinny

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA, PEDIATRIA
Wrocław (Dolnośląskie), Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie), Toruń (Kujawsko-Pomorskie), Lublin (Lubelskie), Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Zielona Góra (Lubuskie), Kraków (Małopolskie), Radom (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Opole (Opolskie), Rzeszów (Podkarpackie), Białystok (Podlaskie), Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Katowice (Śląskie), Częstochowa (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie)
Pracodawca:
Grupa NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do nowego projektu telemedycznego poszukujemy:

Opis stanowiska:

Lekarz będzie udzielał konsultacji poprzez:

  • rozmowę telefoniczną lub video,
  • rozmowę w czasie rzeczywistym – czat,
  • wiadomości mailowe.

Wymagania:

Zależy nam na:

  • lekarzach internistach, pediatrach, medycyny rodzinnej lub lekarzach w trakcie powyższych specjalizacji,
  • otwartości na nowe technologie,
  • profesjonalnym podejściu do pacjenta.

Oferujemy:

Możemy zaoferować:

  • stawkę godzinową od 50 do 120 złotych za godzinę (50 złotych za gotowość do konsultacji),
  • maksymalnie 4 pacjentów w ciągu godziny,
  • warunki współpracy dopasowane do dyspozycyjności i preferencji lekarza,
  • wsparcie personelu pomocniczego,
  • dostęp do nowoczesnych technologii (system EDM, e-Recepta, platforma P1),
  • współtworzenie innowacyjnych usług i możliwość zbierania doświadczeń w zakresie konsultacji telemedycznych,
  • nowy kanał kontaktu z pacjentami, który można wykorzystać również jako okazję do dodatkowej edukacji i opieki profilaktycznej.