Lekarz - współpraca w ramach badań klinicznych

 • Specjalizacje: CHOROBY WEWNĘTRZNE, CHOROBY ZAKAŹNE, GASTROENTEROLOGIA, HEPATOLOGIA, MEDYCYNA RODZINNA
 • Miejsce pracy: Wrocław (Dolnośląskie), Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie), Lublin (Lubelskie), Łódź (Łódzkie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Opole (Opolskie), Rzeszów (Podkarpackie), Białystok (Podlaskie), Gdańsk (Pomorskie), Katowice (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Inne (Zagranica)
 • Pracodawaca: BioVirtus Research Site
 • Informacje dodatkowe:

  BioVirtus Research Site jest polskim Ośrodkiem, prowadzącym od 2012 roku badania kliniczne z udziałem pacjentów w różnych wskazaniach. Nasz Ośrodek został założony przez osoby posiadające ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów klinicznych. Badania realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami, czego dowodem są wzorowe wyniki niezależnych audytów.

  Zatrudniamy wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów i koordynatorów. Badania prowadzimy w specjalistycznym ośrodku faz wczesnych (zlokalizowanym na terenie szpitala z pełnym zapleczem medycznym) oraz w przychodniach na terenie Warszawy.
   
  Z uwagi na dynamiczny rozwój, chcielibyśmy obecnie podjąć współpracę z lekarzami specjalistami w dziedzinie: 
  gastroenterologii, hepatologii, chorób zakaźnych.
   
  Oferujemy:

  - dogodną i przyjazną formę współpracy (jako badacz lub lekarz rekrutujący pacjentów do badań),
  - wysokie wynagrodzenie,
  - aktywny udział w rozwoju medycyny,
  - możliwość rozwoju naukowego oraz międzynarodowe standardy pracy.
   
  Lekarzy zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres: medyczny@uczestnikbadania.pl


  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie aplikacji w postaci pliku pdf. W stopce CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej, w celach związanych z organizacją obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez Administratora, którym jest BioVirtus Research Site Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Augustyna Locciego 5/2. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora dla kandydata do pracy, zamieszczonej na witrynie BioVirtus Research Site Sp. z o.o."

 • Ilustracja / logo:
 • Numer telefonu: 22 101 07 54
 • Adres email: medyczny@uczestnikbadania.pl
Odpowiedz na ofertę pracy arrow_forward

Podobne oferty

więcej chevron_right

Wybierz dziedzinę


Wybierz region

Wybierz miejscowość