Podziel się z innymi:
2024-05-07

Opiekun medyczny - Domu Opieki

Miejsce pracy:
Katowice (Śląskie)
Pracodawca:
Penta Hospitals Polska

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Opiekun medyczny - Domu Opieki​ do jednej z naszych placówek –Dom Opieki dla Osób Starszych przy Szpitalu Geriatrycznym im. Jana Pawła II w Katowicach ul. Morawa 31.

Opis stanowiska:

  • sprawowanie bezpośredniej opieki nad Pensjonariuszem Domu Opieki,
  • wykonywanie czynności opiekuńczo- pielęgnacyjnych oraz aktywizacyjnych,
  • praca w systemie 24/7,
  • prowadzenie dokumentacji pobytowej Pensjonariusza,
  • współpraca z personelem oraz członkami rodziny Pensjonariusza w celu zapewnienia Pensjonariuszowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą – osobiste lub instytucjonalne,
  • mile widziany ukończony kurs opiekuna medycznego / opiekuna osób starszych,
  • mile widziana znajomość podstawowej wiedzy medycznej oraz bezpieczeństwa i higieny,
  • gotowość do poszerzenia wiedzy w zakresie profesjonalizacji opieki nad osobami starszymi,
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole,
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • empatia, cierpliwość i umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb Pensjonariusza​.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • mentoring w zakresie rozwoju kompetencji opiekuńczych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Aplikuj: https://www.emc-sa.pl/pracuj-z-nami/oferty-pracy

Adres email:
praca@emc-sa.pl