Podziel się z innymi:
2024-04-24

Kompletujemy zespół lekarski

ENDOKRYNOLOGIA, PSYCHOLOGIA, POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA, PSYCHIATRIA, DIETETYKA
Miejsce pracy:
Zielona Góra (Lubuskie)
Pracodawca:
TFP Fertility Zielona Góra

Klinika Płodności TFP Fertility Zielona Góra to młoda klinika, należąca do ogólnoeuropejskiej sieci ośrodków TFP zajmujących się leczeniem niepłodności, ginekologią i prowadzeniem ciąży. W związku z dynamicznym rozwojem placówki, poszukujemy lekarzy specjalistów w celu zapewnienia kompleksowości świadczonych usług:

  • ginekologa
  • endokrynologa
  • dietetyka
  • psychiatry
  • psychologa

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie świadczeń lekarskich w zakresie zgodnym z wykonywaną specjalizacją
  • Budowanie pozytywnych relacji z pacjentami

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Komunikatywność, życzliwość i empatia

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej