Podziel się z innymi:
2024-04-11

Lekarz specjalista w charakterze badacza lub współbadacza

MEDYCYNA OGÓLNA, PATOMORFOLOGIA, ANESTEZJOLOGIA I INTESYWNA TERAPIA, GASTROENTEROLOGIA, KARDIOLOGIA, CHIRURGIA OGÓLNA, CHIRURGIA DZIECIĘCA, CHIRURGIA KLATKI PIERSIOWEJ, DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, CHEMIOTERAPIA, DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA, CHIRURGIA ONKOLOGICZNA, FIZJOLOGIA KLINICZNA, GINEKOLOGIA ONKOLOGICZNA, GERIATRIA, ALERGOLOGIA, TOKSYKOLOGIA KLINICZNA, MEDYCYNA SPORTOWA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA NUKLEARNA, MEDYCYNA PRACY, MIKROBIOLOGIA LEKARSKA, NEFROLOGIA, CHOROBY PŁUC, NEUROCHIRURGIA, NEUROLOGIA, MEDYCYNA RODZINNA, PERIODONTOLOGIA, POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA, OKULISTYKA, ONKOLOGIA KLINICZNA, OTOLARYNGOLOGIA, PEDIATRIA, RADIOLOGIA I DIAGNOSTYKA OBRAZOWA, RADIOTERAPIA ONKOLOGICZNA, REHABILITACJA MEDYCZNA, REUMATOLOGIA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, UROLOGIA, CHIRURGIA URAZOWO-ORTOPEDYCZNA, MEDYCYNA RATUNKOWA, KARDIOCHIRURGIA, NEONATOLOGIA, TRANSPLANTOLOGIA KLINICZNA, MEDYCYNA PALIATYWNA, CHOROBY ZAKAŹNE, NEUROPATOLOGIA, FARMAKOLOGIA KLINICZNA, CHIRURGIA SZCZĘKOWO-TWARZOWA, GENETYKA KLINICZNA, DIABETOLOGIA, IMMUNOLOGIA KLINICZNA
Wrocław (Dolnośląskie), Lubin (Dolnośląskie), Piaseczno (Mazowieckie), Katowice (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Zapraszamy do współpracy w ramach badań klinicznych lekarzy wszystkich specjalizacji – z doświadczeniem w zakresie badań klinicznych oraz takich, którzy chcą rozszerzać swoją wiedzę, biorąc udział w badaniach klinicznych:

  • badaczy głównych – lekarzy zainteresowanych wzięciem udziału w badaniach klinicznych i aktywnie rekrutujących pacjentów do tych badań;
  • współbadaczy – lekarzy z dostępem do pacjentów zainteresowanych wzięciem udziału w badaniu klinicznym.

Oferujemy współpracę z ośrodkami badawczymi w wybranych lokalizacjach:

  • Poznań
  • Wrocław
  • Lubin
  • Piaseczno
  • Katowice
  • Świecie

Opis stanowiska:

  • Praca w ośrodku badań klinicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przeprowadzanie procedur zgodnie z protokołu badań klinicznych oraz zasad ICH GCP;
  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych;
  • Znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych.

Mile widziane:

  • Znajomość ICH GCP;
  • Doświadczenie w Badaniach Klinicznych w charakterze Współbadacza;
  • Znajomość języka angielskiego.​

Oferujemy:

  • Zawarcie korzystnych umów ze Sponsorem poprzedzonych analizę prawną i biznesową
  • Wsparcie głównego Badacza w zakresie realizacji badania klinicznego;
  • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań;
  • Współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania;
  • Narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu;
  • Praca w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej;
  • Praca z najnowszymi terapiami, które dopiero pojawiają się na rynku (głównie lekami biologicznymi);
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B;
  • Elastyczne terminy.

Lekarzy chętnych do aplikowania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."