Podziel się z innymi:
2022-01-13

Pilnie poszukiwani psychoterapeuci w Centrum Leczenia Dzieci w Zaborze

PSYCHOLOGIA, PSYCHIATRIA, PSYCHIATRIA DZIECI I MŁODZIEŻY, ZDROWIE PUBLICZNE
Pracodawca:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze pilnie nawiąże współpracę z psychologami, którzy rozpoczęli szkołę/studia psychoterapii wszystkich nurtów oraz ze specjalistami psychoterapeutami dzieci i młodzieży wszystkich nurtów, również             z psychoterapeutami w trakcie specjalizacji. Ponadto informujemy, że posiadamy miejsca rezydenckie dla lekarzy chcących   się specjalizować w psychiatrii dzieci i młodzieży.

Opis stanowiska: prowadzenie psychoterapii indywidualnej oraz grupowej; udzielanie wsparcia terapeutycznego; motywowanie do podjęcia leczenia.

Wymagania:

-ukończenie studiów magisterskich na kierunku psychologia lub pokrewne;

-ukończenie lub odbywanie jednego z rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne lub Polskie Towarzystwo Psychiatryczne szkoleń w zakresie Psychoterapii;

-umiejętność współpracy w zespole terapeutycznym;

-empatia, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność oraz kultura osobista.

Mile widziane doświadczenie w pracy na oddziale psychiatrycznym.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@cldim.zgora.plbiuro@cldim.zgora.pl

Aby CV mogło być rozpatrywane, prosimy zamieścić klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

*opcjonalnie

Więcej informacji pod nr tel. 68 327 40 28

Numer telefonu:
683274028
Adres email:
biuro@cldim.zgora.pl