Podziel się z innymi:
2021-06-15

LEKARZ oraz LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI

BALNEOKLIMATOLOGIA I MEDYCYNA FIZYKALNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, PSYCHIATRIA DZIECI I MŁODZIEŻY, REUMATOLOGIA, REHABILITACJA MEDYCZNA, CHIRURGIA URAZOWO-ORTOPEDYCZNA
Miejsce pracy:
Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie)
Pracodawca:
Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.
Informacje dodatkowe:

„Uzdrowisko Konstancin - Zdrój” S.A.  to firma z tradycją.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz uzdrowiskowej a także organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Poza ofertą usług medycznych nasze Uzdrowisko zapewnia także usługi hotelowo - restauracyjne w obiektach: Eva Park Life & SPA oraz  Hotel Konstancja.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarzy oraz Lekarzy w trakcie specjalizacji

Miejsce pracy : Konstancin - Jeziorna

woj. mazowieckie

Wymagania:

  • rozpoczęta specjalizacja z zakresu:

- chorób wewnetrznych,

- rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub rehabilitacji, rehabilitacji  medycznej

- w dziedzinie medycyny fizykalnej i balneoklimatologii lub balneologii lub balneologii i medycyny fizykalnej, lub chirurgii ortopedycznej lub chirurgii urazowo-ortopedycznej lub ortopedii i traumatologii narządu ruchu,

- reumatologii,

  • potwierdzenie przez kierownika specjalizacji wiedzy i umiejetności umożliwiających samodzielną pracę.
  • aktualne prawo wykonywania zawodu.

Zadania:

 badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,

- ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,

- współpraca z zespołem rehabilitantów i pielęgniarek,

- monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji,

- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  i  przepisami, edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę
  zdrowotną;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zle
Numer telefonu:
22 484 28 05
Adres email:
kadry@uzdrowisko-konstancin.pl