Diagnosta laboratoryjny

  • Specjalizacje: ANALITYKA MEDYCZNA, TRANSFUZJOLOGIA KLINICZNA
  • Miejsce pracy: Wolsztyn (Wielkopolskie)
  • Pracodawaca: SPZOZ w Wolsztynie
  • Informacje dodatkowe:

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie zatrudni do pracy na stanowisko:

    Diagnosty Laboratoryjnego

    Niezbędne kwalifikacje, kompetencje oraz doświadczenie zawodowe:

    1. Kwalifikacje zawodowe:
      • wykształcenie: wyższe,
      • kierunek: analityka medyczna,
      • certyfikaty: uprawnienia serologiczne, specjalizacja w dziedzinie transfuzjologii medycznej,
      • uprawnienia: prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego.
    2. Kompetencje: praca zespołowa, zaangażowanie
    3. Doświadczenie zawodowe: wskazane
    4. Staż pracy: wskazany

    Ogólny zakres obowiązków:

    • rejestrowanie przyjętego materiału do badań w systemie komputerowym laboratorium,
    • wykonywanie badań laboratoryjnych z hematologii i koagulologii, biochemii, immunologii, analityki ogólnej i serologii,
    • weryfikacja i autoryzacja wyników badań.

    Wymagane dokumenty:

    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
    • kopie dokumentów potwierdzające doświadczenie zawodowe, w tym staż pracy,
    • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji,
    • CV,
    • list motywacyjny,
    • inne dokumenty potwierdzające inne wymagania kwalifikacyjne.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
    • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • praca w podstawowym systemie czasu pracy – od poniedziałku do piątku
    • zabezpieczenie dyżurów w pracowni diagnostyki laboratoryjnej w formie dyżurów w gotowości,
    • perspektywa objęcia stanowiska kierownika Pracowni Serologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi.

    W celu uzyskania bliższych informacji - kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

    Osoba do kontaktu – Wyciński Andrzej, Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

    Tel. 68 347 73 48 lub na a.wycinski@spzozwolsztyn.pl,

    lub 68 347 73 55 sekretariat@spzozowolsztyn.p