Lekarz na Oddziale Pediatrycznym i Oddziale Neonatologicznym

  • Specjalizacje: PEDIATRIA, NEONATOLOGIA
  • Miejsce pracy: Wolsztyn (Wielkopolskie)
  • Pracodawaca: SPZOZ w Wolsztynie
  • Informacje dodatkowe:

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie zatrudni:

    Lekarza na Oddziale Pediatrycznym i Oddziale Neonatologicznym

    Wymagania, kompetencje oraz doświadczenie zawodowe, wymagania:

    • I lub II stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii lub neonatologii
    • Rozpoczęta specjalizacja w dziedzinie pediatrii lub neonatologii
    • Kurs NLS / w przypadku specjalizacji w dziedzinie pediatrii /

    Kompetencje:

    • zaangażowanie, praca zespołowa,

    Doświadczenie zawodowe:

    • praca na oddziale pediatrycznym i neonatologicznym

    Ogólny zakres obowiązków:

    • świadczenie usług zdrowotnych na oddziale pediatrycznym oraz neonatologicznym w zakresie podstawowej ordynacji oddziału i dyżurów medycznych.

    Oferujemy:

    • pracę w rozwijającej się placówce medycznej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w podstawowej ordynacji oddziału oraz w ramach dyżurów medycznych,
    • pracę w doświadczonym zespole lekarskim,
    • wybór formy zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa cywilno – prawna,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    W celu uzyskania bliższych informacji - kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
    Osoba do kontaktu – Magdaleną Birk, Dział kadr

    Tel. 501 334 542 lub na m.birk@spzozwolsztyn.pl

  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 501 334 542
  • Adres email: m.birk@spzozwolsztyn.pl