Podziel się z innymi:
2021-01-21

Lekarz Internista/Choroby wewnętrzne, Ząbkowice Śląskie

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA
Miejsce pracy:
Ząbkowice Śląskie (Dolnośląskie)
Pracodawca:
Medicover Sp. z o.o.
Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy: Medicover, Ząbkowice Śląskie, ul. Waryńskiego 1

Jeśli posiadasz:

  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

 

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Link do aplikacji:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8a3756506b7e4c6dba100043befa9410

Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Ilustracja / logo:
Adres email:
zaneta.pierzchala@medicover.pl

Podobne oferty

Lekarz Rezydent Medycyny Rodzinnej
09.02.2024
Poszukiwany Lekarz Rezydent Medycyny Rodzinnej   Oferujemy: Elastyczny etat (pełen lub dostosowany do możliwości). Praca w przychodni ogólnomedycznej, obsługującej dorosłych i dzieci. Wynagrodzenie zgodne z ustawą. Wymagania: Prawo do wykonywania zawodu. Zainteresowanie specjalizacją z medycyny rodzinnej.
09.02.2024
LEKARZ INTERNISTA I LEKARZ SPECJALISTA Z ZAKRESU NEFROLOGII
18.12.2023
Radomskie Centrum Onkologii z siedzibą w Radomiu przy ul. Uniwersyteckiej 6a, podejmie współpracę z LEKARZEM INTERNISTĄ i LEKARZEM SPECJALISTĄ Z ZAKRESU NEFROLOGII  Oczekiwania: aktualne prawo wykonywania zawodu, posiadanie tytułu specjalisty w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin medycyny,...

Panel pracodawcy