Podziel się z innymi:
2020-10-23

Lekarza na oddziale pediatrycznym / neonatologicznym

Specjalizacje:
PEDIATRIA
Miejsce pracy:
Wolsztyn (Wielkopolskie)
Pracodawca:
SPZOZ w Wolsztynie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie zatrudni Lekarza na oddziale pediatrycznym / neonatologicznym oraz Lekarzy chętnych do odbycia specjalizacji w tym rezydentury na oddziale pediatrycznym

Wymagania, kompetencje oraz doświadczenie zawodowe:

  1. Wymagania:

  • I lub II stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii lub neonatologii,

  • Rozpoczęta specjalizacja w dziedzinie pediatrii lub neonatologii,

  • Kurs NLS / w przypadku specjalizacji w dziedzinie pediatrii /.

  1. Kompetencje: zaangażowanie, praca zespołowa,

  2. Doświadczenie zawodowe: praca na oddziale pediatrycznym i neonatologicznym

Ogólny zakres obowiązków:

świadczenie usług zdrowotnych na oddziale pediatrycznym oraz neonatologicznym w zakresie podstawowej ordynacji oddziału i dyżurów medycznych.

Oferujemy:

  1. pracę w rozwijającej się placówce medycznej,

  2. możliwość rozwoju zawodowego,

  3. pracę w podstawowej ordynacji oddziału oraz w ramach dyżurów medycznych,

  4. pracę w doświadczonym zespole lekarskim,

  5. wybór formy zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa cywilno – prawna,

  6. dobre wynagrodzenie.