Podziel się z innymi:
2020-10-12

Lekarz - eWizyta

Specjalizacje:
MEDYCYNA OGÓLNA, DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA, PSYCHOLOGIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA, PEDIATRIA, ZDROWIE PUBLICZNE, DIETETYKA, SEKSUOLOGIA
Miejsce pracy:
Inne (Zagranica)
Pracodawca:
eWizyta
Informacje dodatkowe:

Praca dla lekarza

Zapraszamy do współpracy z platformą eWizyta.pl lekarzy specjalistów

Gdzie: Cała Polska/Online

Miejsce pracy: Platforma eWizyta.pl

Stawka: Indywidualnie określana przez lekarza specjalistę w zależności od oferowanej usługi.

Godziny pracy: Określane indywidualnie przez specjalistę.

Warunki oraz długość kontraktu ustalane indywidualnie.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie wideo konsultacji medycznych

  • Wystawianie recept oraz zwolnień lekarskich online

  • Zlecanie skierowań na usługi medyczne

  • Interpretowanie wyników badań

Czym jest eWizyta?

Platforma eWizyta służy do bezpiecznego kontaktu pacjenta z lekarzem. Pozwala poszerzyć obszar działalności oraz zwiększyć ilość przyjmowanych pacjentów w ciągu dnia. Umożliwia sprawną konsultację, kontynuacje leczenia i wystawianie recept oraz zwolnień lekarskich bez wychodzenia z domu.

Zalety eWizyty:

  • wysoka jakość połączeń wideo

  • rozbudowany, ale prosty w obsłudze terminarz wizyt

  • aplikacja mobilna

  • 14 dni darmowego okresu próbnego bez zobowiązań

  • dokumentacja medyczna online

  • możliwość wystawiania e-recepty oraz e-zwolnienia

  • pomoc w pozyskiwaniu pacjentów

  • prosty system płatności

Ilustracja / logo:
Numer telefonu:
787043694
Adres email:
praca@ewizyta.pl

Podobne oferty

Lekarz Internista
17.04.2024
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ 
Lekarz Izby Przyjęć
17.04.2024
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 
Lekarz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
17.04.2024
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 

Panel pracodawcy