Lekarz Chirurg

  • Specjalizacje: CHIRURGIA OGÓLNA
  • Miejsce pracy: Wolsztyn (Wielkopolskie)
  • Pracodawaca: SPZOZ w Wolsztynie
  • Informacje dodatkowe:

    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie zatrudni Lekarza do pracy na oddziale chirurgicznym oraz do poradni chirurgicznej

    Zakres obowiązków:

    • świadczenia usług zdrowotnych na oddziale chirurgicznym ogólnym,
    • świadczenie usług zdrowotnych w poradni chirurgicznej.

    Wymagania kompetencje oraz doświadczenie zawodowe:

    •  II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej do podjęcia pracy na oddziale chirurgicznym,
    •  co najmniej I stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej do podjęcia pracy w poradni chirurgicznej,
    • posiadamy wolne miejsce akredytacyjne do odbywania specjalizacji,
    • kompetencje: zaangażowanie, praca zespołowa.

    Oferujemy:

    • pracę w rozwijającej się placówce medycznej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w podstawowej ordynacji oraz w ramach dyżurów medycznych,
    • pracę w doświadczonym zespole lekarskim,
    • czas pracy i forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 501 334 542