Podziel się z innymi:
2020-08-28

Lekarz Chirurg

Specjalizacje:
CHIRURGIA OGÓLNA
Miejsce pracy:
Wolsztyn (Wielkopolskie)
Pracodawca:
SPZOZ w Wolsztynie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie zatrudni Lekarza do pracy na oddziale chirurgicznym oraz do poradni chirurgicznej

Zakres obowiązków:

  • świadczenia usług zdrowotnych na oddziale chirurgicznym ogólnym,
  • świadczenie usług zdrowotnych w poradni chirurgicznej.

Wymagania kompetencje oraz doświadczenie zawodowe:

  •  II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej do podjęcia pracy na oddziale chirurgicznym,
  •  co najmniej I stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej do podjęcia pracy w poradni chirurgicznej,
  • posiadamy wolne miejsce akredytacyjne do odbywania specjalizacji,
  • kompetencje: zaangażowanie, praca zespołowa.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się placówce medycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w podstawowej ordynacji oraz w ramach dyżurów medycznych,
  • pracę w doświadczonym zespole lekarskim,
  • czas pracy i forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Numer telefonu:
501 334 542