Uzdrowisko Konstancin Zdrój poszukuje Lekarza

  • Specjalizacje: REHABILITACJA MEDYCZNA, BALNEOKLIMATOLOGIA I MEDYCYNA FIZYKALNA
  • Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie)
  • Pracodawaca: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    „Uzdrowisko Konstancin - Zdrój” S.A.  to firma z tradycją.

    Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz uzdrowiskowej a także organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Poza ofertą usług medycznych nasze Uzdrowisko zapewnia także usługi hotelowo - restauracyjne w obiektach: Eva Park Life & SPA oraz  Hotel Konstancja.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lekarza

    Miejsce pracy: Konstancin - Jeziorna

    woj. mazowieckie

    Wymagania:

    • specjalizacja z zakresu:

    rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub rehabilitacji, rehabilitacji medycznej lub medycyny fizykalnej i balneoklimatologii lub balneoklimatologii i medycyny fizykalnej lub balneologii lub balneologii i medycyny fizykalnej,

    • aktualne prawo wykonywania zawodu.

    Zadania:

    • badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,
    • ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,
    • współpraca z zespołem rehabilitantów,
    • monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji,
    • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i  przepisami, edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną;

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
    • zatrudnienie pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej, kontraktu,
    • stałą pracę w profesjonalnym środowisku,
    • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia.
  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 22 484 28 05
  • Adres email: kadry@uzdrowisko-konstancin.pl