Podziel się z innymi:
2020-01-16

Lekarz orzecznik ZUS

MEDYCYNA OGÓLNA, CHIRURGIA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA PRACY, NEUROLOGIA, MEDYCYNA RODZINNA, PSYCHIATRIA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA
Miejsce pracy:
Białystok (Podlaskie)
Pracodawca:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

Zatrudnimy 3 lekarzy na stanowisko Lekarz orzecznik Zakładu.

Wymagania:

Niezbędne:
- lekarz medycyny z tytułem specjalisty
- minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza
Mile widziane:
- specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia,
medycyna rodzinna, medycyna pracy).

Zakres zadań:

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości
orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Dodatkowe informacje:

- możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop
szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez ZUS),
- praca na umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną,
- do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Termin, do którego należy złożyć dokumenty: 28 stycznia 2020 r.

Pełna treść ogłoszenia na stronie www.zus.pl w zakładce Praca w ZUS.