Lekarz orzecznik ZUS

  • Specjalizacje: CHIRURGIA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA OGÓLNA, MEDYCYNA PRACY, MEDYCYNA RODZINNA, NEUROLOGIA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, PSYCHIATRIA
  • Miejsce pracy: Białystok (Podlaskie)
  • Pracodawaca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
  • Informacje dodatkowe:

    Zatrudnimy 3 lekarzy na stanowisko Lekarz orzecznik Zakładu.

    Wymagania:

    Niezbędne:
    - lekarz medycyny z tytułem specjalisty
    - minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza
    Mile widziane:
    - specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia,
    medycyna rodzinna, medycyna pracy).

    Zakres zadań:

    Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości
    orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

    Dodatkowe informacje:

    - możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
    - możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop
    szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez ZUS),
    - praca na umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
    - proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną,
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

    Termin, do którego należy złożyć dokumenty: 28 stycznia 2020 r.

    Pełna treść ogłoszenia na stronie www.zus.pl w zakładce Praca w ZUS.