Podziel się z innymi:
2019-11-22

Zatrudnimy 2 lekarzy orzeczników

CHIRURGIA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA PRACY, NEUROLOGIA, MEDYCYNA RODZINNA, PSYCHIATRIA
Miejsce pracy:
Białystok (Podlaskie)
Pracodawca:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

Zatrudnimy 2 lekarzy na stanowisko Lekarz orzecznik Zakładu.

Wymagania:

Niezbędne:

- lekarz medycyny z tytułem specjalisty

- minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

- specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 2 pracowników,

- możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez ZUS),

- praca na umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną,

- do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega,

- kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu,

- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór klauzuli zamieszczony jest w ogłoszeniu na stronie ZUS w rubryce „Wymagana klauzula”).

Termin do którego należy złożyć dokumenty: 6 grudnia 2019 r.

Pełna treść ogłoszenia na stronie www.zus.pl w zakładce Praca w ZUS.

Numer telefonu:
857486742