Zatrudnimy 2 lekarzy orzeczników

  • Specjalizacje: CHIRURGIA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA PRACY, NEUROLOGIA, MEDYCYNA RODZINNA, PSYCHIATRIA
  • Miejsce pracy: Białystok (Podlaskie)
  • Pracodawaca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
  • Informacje dodatkowe:

    Zatrudnimy 2 lekarzy na stanowisko Lekarz orzecznik Zakładu.

    Wymagania:

    Niezbędne:

    - lekarz medycyny z tytułem specjalisty

    - minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

    Mile widziane:

    - specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

    Dodatkowe informacje:

    - poszukujemy 2 pracowników,

    - możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,

    - możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez ZUS),

    - praca na umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,

    - proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną,

    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

    Wymagane dokumenty:

    - CV,

    - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega,

    - kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu,

    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór klauzuli zamieszczony jest w ogłoszeniu na stronie ZUS w rubryce „Wymagana klauzula”).

    Termin do którego należy złożyć dokumenty: 6 grudnia 2019 r.

    Pełna treść ogłoszenia na stronie www.zus.pl w zakładce Praca w ZUS.

  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 857486742
  • Link do rekrutacji: https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/job-offers/1/lekarz-orzecznik-zakladu-/749913