Podziel się z innymi:
2019-09-30

Lekarz Okulista

Specjalizacje:
OKULISTYKA
Wrocław (Dolnośląskie), Oleśnica (Dolnośląskie), Gliwice (Śląskie)
Pracodawca:
OneDayClinic

Onedayclinic to sieć Klinik Optyczno-Okulistycznych www.onedayclinic.pl

Na ten moment jestesmy w miastach Wrocław, Opole, Gliwice, Olesnica i Legnica oraz Klinikę operacji Zacmy w Czeskiej Ostrawie gdzie wykonujemy ok 3500 operacji rocznie dajac pacjentom możliwość wyboru soczewki z filtrami.

Obecnie do naszych placówek – we Wrocławiu, Gliwicach i Oleśnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: OneDayClinic
Region: Wrocław, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:
• praca w Gabinecie Optyczno Okulistycznycznym
• prowadzenie dokumentacji medycznej w wersji Elektronicznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z okulistyki
• znajomość obsługi komputera
• odpowiedzialność i samodzielność
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• praca w przychodni min 7 h w tygodniu
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i konferencjach
• przyjazne środowisko pracy

Numer telefonu:
724998903
Adres email:
praca@onedayclinic.pl