Lekarz Okulista

  • Specjalizacje: OKULISTYKA
  • Miejsce pracy: Wrocław (Dolnośląskie), Oleśnica (Dolnośląskie), Gliwice (Śląskie)
  • Pracodawaca: OneDayClinic
  • Informacje dodatkowe:

    Onedayclinic to sieć Klinik Optyczno-Okulistycznych www.onedayclinic.pl

    Na ten moment jestesmy w miastach Wrocław, Opole, Gliwice, Olesnica i Legnica oraz Klinikę operacji Zacmy w Czeskiej Ostrawie gdzie wykonujemy ok 3500 operacji rocznie dajac pacjentom możliwość wyboru soczewki z filtrami.

    Obecnie do naszych placówek – we Wrocławiu, Gliwicach i Oleśnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: OneDayClinic
    Region: Wrocław, woj. dolnośląskie

    Opis stanowiska:
    • praca w Gabinecie Optyczno Okulistycznycznym
    • prowadzenie dokumentacji medycznej w wersji Elektronicznej
    • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

    Oczekiwania:
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja z okulistyki
    • znajomość obsługi komputera
    • odpowiedzialność i samodzielność
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

    Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • praca w przychodni min 7 h w tygodniu
    • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i konferencjach
    • przyjazne środowisko pracy

  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 724998903
  • Adres email: praca@onedayclinic.pl