Sekretarka Medyczna - Piaseczno

  • Specjalizacje: ADMINISTRACJA
  • Miejsce pracy: Piaseczno (Mazowieckie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Sekretarka Medyczna
    Miejsce pracy: Szpital Św. Anny, Piaseczno, mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • praca na oddziale położniczo – ginekologicznym oraz neonatologicznym
    • nadzór nad administracyjną obsługą pacjenta
    • prowadzenie, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją medyczną
    • realizowanie zadań związanych z prawidłowym rozliczaniem kosztów pobytu pacjenta komercyjnego oraz na NFZ
    • prowadzenie kolejek oczekujących
    • raportowanie i przygotowywanie zestawień statystycznych
    • organizowanie konsultacji i badań specjalistycznych dla pacjentów szpitala
    • koordynowanie obiegu dokumentów oraz dbanie o właściwy przepływ informacji
    • wsparcie współpracowników w zakresie administracyjnym

    Oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • wykształcenie średnie
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • znajomość Systemu Zarządzania Jakością w placówkach medycznych
    • dokładność i sumienność
    • empatia, wysoka kultura osobista
    • dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • wprowadzenie w zakres obowiązków
    • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
    • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

    Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego:

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e1950e862e2244718a6d3076a66bf6ac