Podziel się z innymi:
2019-09-03

Sekretarka Medyczna - Piaseczno

Specjalizacje:
ADMINISTRACJA
Miejsce pracy:
Piaseczno (Mazowieckie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Informacje dodatkowe:

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka Medyczna
Miejsce pracy: Szpital Św. Anny, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • praca na oddziale położniczo – ginekologicznym oraz neonatologicznym
  • nadzór nad administracyjną obsługą pacjenta
  • prowadzenie, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją medyczną
  • realizowanie zadań związanych z prawidłowym rozliczaniem kosztów pobytu pacjenta komercyjnego oraz na NFZ
  • prowadzenie kolejek oczekujących
  • raportowanie i przygotowywanie zestawień statystycznych
  • organizowanie konsultacji i badań specjalistycznych dla pacjentów szpitala
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz dbanie o właściwy przepływ informacji
  • wsparcie współpracowników w zakresie administracyjnym

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością w placówkach medycznych
  • dokładność i sumienność
  • empatia, wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego: