Podziel się z innymi:
2019-08-08

Pielęgniarka na oddziale - Wrocław

Specjalizacje:
PIELĘGNIARSTWO
Miejsce pracy:
Wrocław (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala EuroMediCare we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarki na oddziale
Miejsce pracy: Szpital EMC, Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca na Oddziale Szpitala
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z lekarzami i personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi
  • bezpieczeństwa oraz profesjonalnego wykonania procedury medycznej

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • życzliwe podejście do pacjenta
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego: