Podziel się z innymi:
2019-07-23

Lekarz Okulista - Wrocław (Wejherowska i Łowiecka)

Specjalizacje:
OKULISTYKA
Miejsce pracy:
Wrocław (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Informacje dodatkowe:

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do naszych placówek – Przychodni EMC we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Okulista
Miejsce pracy: Przychodnia EMC przy ul. Wejherowskiej i przy ul. Łowieckiej, Wrocław

Opis stanowiska:

  • praca w poradni okulistycznej
  • przyjmowanie pacjentów w ramach NFZ, medycyny pracy, Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz wizyt prywatnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • praca min. 2 razy w tygodniu
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z chorób oczu
  • znajomość obsługi komputera
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i konferencjach
  • przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: