Podziel się z innymi:
2019-07-16

Specjalista ds. administracji - Świebodzice

Specjalizacje:
ADMINISTRACJA
Miejsce pracy:
Świebodzice (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Mikulicz w Świebodzicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Szpital Mikulicz, Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa administracyjna biura dyrektora szpitala
  • koordynacją bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • przygotowywanie, redagowanie pism oraz ich sprawdzanie pod względem prawnym
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • nadzór i dbałość o właściwy i terminowy przepływ dokumentów
  • organizacja, koordynacja i nadzór nad sprawnym przebiegiem spotkań
  • obsługa kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • rozliczanie świadczeń medycznych
  • prowadzenie rozliczeń wewnętrznych
  • monitorowanie udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku administracja lub pokrewnym
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży medycznej
  • bardzo dobra znajomość obsługa komputera - pakiet MS Office
  • znajomość systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • wiedza z zakresu RODO oraz norm ISO 9001
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność planowania, inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność oraz wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie przez link rekrutacyjny: