Podziel się z innymi:
2019-07-16

Salowy/Salowa - Świebodzice

Specjalizacje:
BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Świebodzice (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Mikulicz w Świebodzicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Salowy/Salowa

Miejsce pracy: Szpital Mikulicz, Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w systemie dwuzmianowym (w godz. 7.00 - 19.00 oraz 19.00 - 7.00)
  • utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitalnych
  • mycie i dezynfekcja powierzchni oraz sprzętów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • wynoszenie, mycie i dezynfekcja naczyń sanitarnych
  • mycie i dezynfekcja łóżek szpitalnych
  • transport i segregacja śmieci
  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach porządkowych
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • szczepienie przeciwko żółtaczce typ. B
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
  • wsparcie zespołu
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • przyjazną atmosferę

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie przez link rekrutacyjny: