Podziel się z innymi:
2019-07-11

Manager Operacyjny - Lubin

Specjalizacje:
ADMINISTRACJA
Miejsce pracy:
Lubin (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek w Lubinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Operacyjny
Miejsce pracy: Lubmed, Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pionem administracji i rozliczeń jednostek medycznych
  • Współudział w ustalaniu kierunków rozwoju jednostki medycznej oraz realizacja jej strategii i celów
  • Wdrażanie, monitoring przestrzegania standardów oraz procedur medycznych, jakościowych, bezpieczeństwa
  • Nadzorowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • Zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji usług medycznych
  • Efektywne zarządzanie podległymi zasobami
  • Zapewnienie efektywnego raportowania oraz właściwego przepływu dokumentacji pomiędzy jednostką medyczną, a Centralą firmy
  • Odpowiedzialność za budżet jednostki, w tym zapewnienie optymalizacji kosztowej oraz raportowanie ryzyk finansowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Grupy
  • Ciągłe doskonalenie procesów, wspieranie rozwoju Grupy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub zarządzanie w ochronie zdrowia
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu jednostkami szpitalnymi bądź medycznymi, w tym w realizowaniu świadczeń komercyjnych usług medycznych
  • Znajomość rynku medycznego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie placówek medycznych
  • Silne nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa, operatywność oraz konsekwencja w działaniu

Osobie spełniającej wymagania oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się Grupie
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu

Rozpatrywane będę jedynie zgłoszenia przesłane za pomocą poniższego linku rekrutacyjnego: