Podziel się z innymi:
2019-07-05

Lekarz Okulista (POZ)- Oleśnica

Specjalizacje:
OKULISTYKA
Miejsce pracy:
Oleśnica (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Przychodni EMC w Oleśnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Okulista (POZ)
Miejsce pracy: Przychodnia EMC przy ul. 3 Maja, Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w Poradni Specjalistycznej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • specjalizacji z okulistyki IIº
  • umiejętności interpersonalne i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta
  • znajomości obsługi komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: