Podziel się z innymi:
2019-07-05

Lekarz Internista/Rodzinny POZ - Syców

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA
Miejsce pracy:
Syców (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Informacje dodatkowe:

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Przychodni EMC w Sycowie na stanowisko:

Lekarz Rodzinny/Internista
Miejsce pracy: Przychodnia EMC, Syców, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w przychodni
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • specjalizacji z chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych, konferencjach w kraju i za granicą
  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: