Podziel się z innymi:
2019-06-24

Lekarz rezydent (rehabilitacja medyczna) - Ozimek

Specjalizacje:
REHABILITACJA MEDYCZNA
Miejsce pracy:
Ozimek (Opolskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Rocha w Ozimku poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Rezydent

Miejsce pracy: Szpital św. Rocha, Ozimek, opolskie

Opis stanowiska:

  • odbywanie szkolenia specjalizacyjnego na Oddziale Rehabilitacji i Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobywania wiedzy dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=79fffd0e882a4ceba5aa77e002b6036f