Podziel się z innymi:
2019-06-10

Lekarz Okulista (Ząbkowice Śląskie)

Specjalizacje:
OKULISTYKA
Miejsce pracy:
Ząbkowice Śląskie (Dolnośląskie)
Pracodawca:
Medicover Sp. z o.o.
Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy: ul. Waryńskiego 20, Ząbkowice Śląskie

Jeśli posiadasz:

  • tytuł specjalisty
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu UZ lub KG
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Numer telefonu:
795 548 255
Adres email:
julia.horwatt@medicover.pl
Link do rekrutacji:

Podobne oferty

Okulistyka Niemcy - rowniez specjalizacja
01.03.2024
Poszukujemy pilnie lekarzy okulistów, zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech. Umożliwimy chętnie otwarcie lub kontynuację specjalizacji z okulistyki na terenie Niemiec. Wszelka nasza pomoc jest dla Państwa bezpłatna i zawsze w miłej atmosferze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie...
01.03.2024