Podziel się z innymi:
2019-05-28

Sekretarka Medyczna - Kowary

Specjalizacje:
ADMINISTRACJA
Miejsce pracy:
Kowary (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek- Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka Medyczna

Miejsce pracy: Szpital Bukowiec w Kowarach

Opis stanowiska:

  • współpraca z przełożonym w zakresie organizacji pracy pielęgniarzy i opiekunów medycznych
  • opracowywanie raportów aktywności wykonywanych przez personel medyczny
  • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu
  • przygotowywanie raportów statystycznych na zlecenie przełożonego
  • organizowanie konsultacji i badań specjalistycznych dla pacjentów Szpitala
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • opracowywanie procedur oraz nadzór nad prowadzeniem i archiwizacją dokumentacji SZJ
  • wsparcie współpracowników w zakresie administracyjnym

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością w placówkach medycznych
  • dokładność i sumienność
  • empatia, wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.