Podziel się z innymi:
2019-05-23

Lekarz do szczepień wyjazdowych (Warszawa)

MEDYCYNA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, PEDIATRIA, BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Warszawa (Mazowieckie)
Pracodawca:
Medicover Sp. z o.o.
Informacje dodatkowe:

Jeśli:

  • jesteś lekarzem bez specjalizacji lub w trakcie specjalizacji
  • posiadasz prawo wykonywania zawodu
  • masz ukończony kurs szczepień - mile widziany

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • kurs szczepień - jeśli nie posiadasz ukończonego kursu, sfinansujemy Twoje szkolenie
  • elastyczne godziny pracy

Twoje zadania:

  • samodzielne wykonywanie szczepień u klientów Medicover
  • kwalifikacja pacjentów do szczepień
  • dbałość o wysokie standardy usług medycznych

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Numer telefonu:
795 548 255
Adres email:
julia.horwatt@medicover.pl
Link do rekrutacji:

Podobne oferty

LEKARZ INTERNISTA I LEKARZ SPECJALISTA Z ZAKRESU NEFROLOGII
18.12.2023
Radomskie Centrum Onkologii z siedzibą w Radomiu przy ul. Uniwersyteckiej 6a, podejmie współpracę z LEKARZEM INTERNISTĄ i LEKARZEM SPECJALISTĄ Z ZAKRESU NEFROLOGII  Oczekiwania: aktualne prawo wykonywania zawodu, posiadanie tytułu specjalisty w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin medycyny,...