Podziel się z innymi:
2019-05-21

Lekarz Neonatolog / Pediatra - Lubin

Specjalizacje:
PEDIATRIA, NEONATOLOGIA
Miejsce pracy:
Lubin (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek– Regionalnego Centrum Zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Pediatra / Neonatolog - dyżury
Miejsce pracy: Regionalne Centrum Zdrowia
Region: Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska:
• praca na Oddziale Neonatologicznym z Pododdziałem Patologii Noworodka
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z neonatologii lub pediatrii II stopnia
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• pracę na dyżury lekarskie
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
• atrakcyjne warunki finansowe
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Adres email:
praca@emc-sa.pl