Podziel się z innymi:
2019-05-21

Lekarz Ginekolog - Kowary

Specjalizacje:
GINEKOLOGIA ONKOLOGICZNA
Miejsce pracy:
Kowary (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek- Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Ginekolog
Miejsce pracy: Szpital Bukowiec, Kowary

Opis stanowiska:
• praca w poradni ginekologiczno-położniczej oraz na oddziale ginekologiczno-położniczym
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• znajomość obsługi komputera
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych
• przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj