Podziel się z innymi:
2019-05-20

Lekarz Dermatolog (Wrocław) - ponadprzeciętne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy

Specjalizacje:
DERMATOLOGIA I WENEROLOGIA
Legnica (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Oleśnica (Dolnośląskie), Opole (Opolskie), Brzeg (Opolskie)
Pracodawca:
Manpower Polska

Manpower to globalna firma z 70-letnim doświadczeniem, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

W ramach specjalizacji Life Science, dla naszego klienta, niekwestionowanego lidera komercyjnych usług medycznych poszukujemy lekarzy wybranych specjalizacji medycznych na stanowiska:

Lekarz Dermatolog

Miejsce pracy: Wrocław, Dolnośląskie

Praca stała | Elastyczny czas pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Zadania:

Przyjmowanie pacjentów ambulatoryjnych,

Wykonywanie drobnych zabiegów w gabinecie,

Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania formalne:

- Wykształcenie medycznego; lekarze rezydenci (od 2-go roku wzwyż) i kwalifikowani lekarze specjaliści,

- Aktualne, pełne PWZ,

- Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

- Ponadprzeciętne wynagrodzenie i atrakcyjne dodatki płacowe,

- Pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna dla lekarza i rodziny, miejsce parkingowe, częściowo odpłatna karta sportowa i dodatkowe ubezpieczenie,

- Różnorodne formy zatrudnienia,

- Elastyczny czas pracy dopasowany do możliwości lekarza,

- Komfortowe i bezpieczne warunki pracy,

- Wsparcie dla lekarzy zamiejscowych i/lub planujących relokację,

- Możliwość współpracy z najlepszymi lekarzami w swoich specjalnościach i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i wydarzeniach medycznych.

Osoby zainteresowane ofertą mogą równieżaplikować bezpośrednio na naszej strony firmowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia nr 412.

Numer telefonu:
608 481 851
Adres email:
jacek.kopacz@manpower.pl