Lekarz Alergolog - Lubin

  • Specjalizacje: ALERGOLOGIA
  • Miejsce pracy: Lubin (Dolnośląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Zespół Przychodni LUBMED poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lekarz Alergolog
    Miejsce pracy: Przychodnia Lubmed, ul. Gwarków 82, Lubin

    Opis stanowiska:
    • praca w poradni alergologicznej
    • prowadzenie dokumentacji medycznej
    • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

    Oczekiwania:
    • specjalizacja z zakresu alergologii
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • znajomość obsługi komputera
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
    • odpowiedzialność i samodzielność

    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych
    • przyjazne środowisko pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=862739022ad4438fa26dd565074ee709