Podziel się z innymi:
2019-05-07

Lekarz Kardiolog (dyżur, Szpital)

Specjalizacje:
KARDIOLOGIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE
Miejsce pracy:
Warszawa (Mazowieckie)
Pracodawca:
Medicover Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szpital Medicover, Al. Rzeczpospolitej 5 (Warszawa-Wilanów)

Jeśli posiadasz:

  • tytuł Lekarza specjalisty - kardiologia i choroby wewnętrzne (wymagane obie specjalizacje)
  • prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie kliniczne
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy
  • elastyczne godziny pracy - pon-pt  16.00 – 8.00, sb-ndz – 8.00 – 8.00 (dyżur 24-godzinny)
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – m.in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem - stanowisko lekarza dyżurnego na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Numer telefonu:
795 548 255
Adres email:
julia.horwatt@medicover.pl