Lekarz Chirurg - Ząbkowice Śląskie

  • Specjalizacje: CHIRURGIA OGÓLNA
  • Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie (Dolnośląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko

    Lekarz Chirurg.

    Opis stanowiska:
    • praca na oddziale chirurgii ogólnej liczącej 17 łóżek
    • prowadzenie dokumentacji medycznej
    • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
    • możliwość dyżurowania w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

    Wymagania:
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja z chirurgii ogólnej
    • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
    • podstawowa znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
    • na umowie o pracę pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
    • pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=427d9f86e0f340c7bcbff6561e9d2786