Pielęgniarka Medycyny Pracy - Katowice

  • Specjalizacje: MEDYCYNA PRACY, PIELĘGNIARSTWO
  • Miejsce pracy: Katowice (Śląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Geriatrycznego w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pielęgniarka Medycyny Pracy

    Opis stanowiska

    • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta
    • współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz pozostałym personelem medycznym
    • praca w gabinecie zabiegowym oraz gabinecie medycyny pracy
    • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, a także nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
    • udzielanie porad profilaktycznych
    • wykonywanie EKG oraz innych badań w zależności od uprawnień
    • przygotowywanie gabinetów do pracy
    • dbanie o pozytywny wizerunek placówki

    Oczekiwania

    • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu
    • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku pielęgniarki
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku pielęgniarka medycyny pracy
    • ukończony kurs kwalifikacyjny z medycyny pracy, kurs z ochrony zdrowia pracujących
    • mile widziane ukończone kursy dodatkowe (np. EKG, spirometrii)
    • sprawna obsługa komputera
    • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
    • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu
    • wprowadzenie w zakres obowiązków
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
    • wsparcie zespołu
    • przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e63bf1f4f267455d864d83c8b177d257