Podziel się z innymi:
2019-03-28

Lekarz Internista - Wrocław (Wejherowska)

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE
Miejsce pracy:
Wrocław (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Przychodni EMC przy Wejherowskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

lekarz Internista
Miejsce pracy: EMC Instytut Medyczny S.A. Przychodnia EMC przy Wejherowskiej
Region: Wrocław, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:
• praca w Poradni POZ
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja/ lub w trakcie z medycyny rodzinnej lub specjalizacja z chorób wewnętrznych
• znajomość obsługi komputera
• odpowiedzialność i samodzielność
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• formę zatrudnienia oraz wymiar pracy do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych
• przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj