Podziel się z innymi:
2019-03-22

Lekarz POZ - Świebodzice

Specjalizacje:
MEDYCYNA RODZINNA
Miejsce pracy:
Świebodzice (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Mikulicz w Świebodzicach poszukujemy osób na stanowisko:

lekarz POZ

Miejsce pracy: Szpital Mikulicz
Region: Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska:
• praca w poradni POZ
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• specjalizacja lub w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych/medycyny rodzinnej/ pediatrii
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• znajomość obsługi komputera
• odpowiedzialność i samodzielność
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych
• przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Dyrektor Dorotą Dudzińską, tel.: 695 658 165 lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj