Opiekun medyczny - Katowice

  • Specjalizacje: PIELĘGNIARSTWO
  • Miejsce pracy: Katowice (Śląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opiekun medyczny

    Miejsce pracy: Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II
    Region: Katowice, woj.  śląskie

    Opis stanowiska

    • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów
    • udzielanie świadczeń opiekuńczych oraz higieniczno-sanitarnych
    • współpraca z pozostałym personelem medycznym

    Oczekiwania

    • ukończony kurs opiekuna medycznego / opiekuna osób starszych
    • doświadczenie w pracach opiekuńczych będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
    • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
    • wprowadzenie w zakres obowiązków
    • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Ireną Smenda, tel.: 661 770 466 lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj