Lekarz rodzinny (POZ)

  • Specjalizacje: CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA
  • Miejsce pracy: Chorzów (Śląskie)
  • Pracodawaca: BetaMed SA
  • Informacje dodatkowe:

    BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
    dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach
    na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni POZ

    Wymagania:

    •  dyplom ukończenia uczelni medycznej

    •  aktualne prawo wykonywania zawodu

    • specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej

    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem

    • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

    Oferujemy:

    • pracę stałą na etat lub dodatkową w wymiarze godzinowym (możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia)

    • bardzo komfortowe warunki pracy (nowa, reprezentatywna placówka)

    • zagwarantowane miejsce parkingowe

    • pracę w zgranym zespole przy wsparciu administracyjnym i informatycznym

    CV prosimy przesłać na adres:

    praca@betamed.pl

    Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 519 053 419
    od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BetaMed S.A. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    www.betamed.pl

  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: +48519053419
  • Adres email: ewelina.beska@betamed.pl
  • Link do rekrutacji: https://betamed.pl/praca-lekarze/