Podziel się z innymi:
2020-04-20

Lekarz stażysta medycyna ogólna i wewnętrzna - Szwajcaria

Specjalizacje:
MEDYCYNA OGÓLNA, STUDENT
Miejsce pracy:
Inne (Zagranica)
Pracodawca:
CadMax

CadMax jest firmą outsourcingową, która z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników, działaniach inżynieryjnych oraz procesach zakupowych. Budujemy zaufanie naszych pracowników, dzięki jasnym zasadom zatrudnienia, wspaniałej atmosferze oraz wsparciu, które otrzymują od nas, na każdym z etapów swojej kariery zawodowej. Agencja zatrudnienia nr 20836

Lekarz stażysta medycyna ogólna i wewnętrzna

Twoje zadania:

  • Opieka nad wymagającymi pacjentami pod ścisłym nadzorem kierownictwa medycznego, możliwe zatrudnienie w systemie job sharing
  • Atrakcyjne i dobrze zorganizowane możliwości dokształcania, placówka dokształcająca kategorii A dla pacjentów hospitalizowanych, kategorii II dla pacjentów leczonych ambulatoryjnie z powodu chorób wewnętrznych
  • Opcja rotacji na oddziałach stacjonarnych i ambulatoryjnych specjalności internistycznych
  • Ewentualnie udział w programie nauczania dla Lekarzy ogólnych / 6-miesięczny staż / 12-miesięczna rotacja na anestezjologii / medycynie ratunkowej
  • Możliwy dalszy rozwój do starszego lekarza

Twój profil:

  • Ukończone studia medyczne
  • Przynajmniej jeden do dwóch lat doświadczenia klinicznego w zakresie chorób wewnętrznych w szpitalu intensywnej terapii w kraju niemieckojęzycznym, najlepiej w Szwajcarii
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie potwierdzona certyfikatem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu
  • Pomoc w procedurze uznawania dyplomów
Numer telefonu:
884022633
Adres email:
anna.kepczynska@cadmax.pl