Podziel się z innymi:
2020-03-17

Lekarz w Poradni Lekarza Rodzinnego oraz Lekarz w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA, PEDIATRIA
Miejsce pracy:
Wolsztyn (Wielkopolskie)
Pracodawca:
SPZOZ w Wolsztynie
Informacje dodatkowe:

Zakres obowiązków:
świadczenia usług zdrowotnych w Poradniach Lekarza Rodzinnego będących w strukturach Szpitala oraz w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej
Wymagania:
dyplom ukończenia uczelni medycznej z tytułem lekarza medycyny,
dyplom specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, pediatrii lub jej rozpoczęcie,
lekarz bez specjalizacji,
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w dynamicznie rozwijającym się Zakładzie.

Numer telefonu:
501334542
Adres email:
m.horowska@spzozwolsztyn.pl