Podziel się z innymi:
2020-01-27

c.M.Veritamed W-wa Centrum zatrudni lek. Psychiatre bez NFZ

Specjalizacje:
PSYCHIATRIA, PSYCHIATRIA DZIECI I MŁODZIEŻY
Miejsce pracy:
Warszawa (Mazowieckie)
Pracodawca:
VERITAMED Sp. z o.o.

Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy specjalistów, m.in.:

Lekarza: Psychiatre

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych na terenie Warszawy (ul. Długa27), w tym przyjmowanie,
diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji lub w trakcie.
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną o współpracy
• b. atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji lekarzy są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w obecnej rekrutacji i w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, oraz akceptuje Politykę Prywatności dostępną na stronie Veritamed/polityka-prywatności”

Numer telefonu:
796588888
Adres email:
rekrutacja@veritamed.com