Podziel się z innymi:
2019-10-30

Koordynator Oddziału Otolaryngologii (Słupsk) - ponadprzeciętne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów

Specjalizacje:
OTOLARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA DZIECIĘCA
Miejsce pracy:
Gdańsk (Pomorskie), Słupsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie)
Pracodawca:
Manpower Polska

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR z 60- letnią tradycją. W ramach specjalizacji Manpower Life Science, dla naszego strategicznego klienta, wzorcowego, wojewódzkiego szpitala specjalistycznego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Koordynator Oddziału Otorynolaryngologii

Nr ref. KOO/092/JKO

Zadania:

  • Odpowiedzialność za organizację pracy lekarzy specjalistów oraz sprawne funkcjonowanie oddziału szpitalnego
  • Opracowywanie harmonogramów pracy  personelu medycznego z uwzględnieniem bieżących i przyszłych potrzeb kadrowych,
  • Koordynacja procesu leczenia w efektywny sposób z zachowaniem najwyższych standardów obsługi pacjenta
  • Zarządzanie rozwojem personelu medycznego w zakresie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jak również wdrażanie nowych, innowacyjnych metod leczenia
  • Sprawna komunikacja na wszystkich poziomach w ramach zarówno powierzonego oddziału jak i całego szpitala

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Kwalifikowany lekarz specjalista Otolaryngologii, również z II st. specjalizacji,
  • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją trybu pracy oddziału szpitalnego, prowadzeniem dokumentacji medycznej, gospodarki materiałowej i lekowej
  • Orientacja na cele i wysoka świadomość fachowa połączona z wysoką etyką zawodową
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz doskonała współpraca w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub UoP
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach wzorcowej placówki szpitalnej
  • Płatne szkolenia medyczne w kraju i zagranicą
  • Atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet benefitów socjalnych
  • Telefon służbowy
  • Pomoc w relokacji i dodatek mieszkaniowy

Oferta pracy stałej. Miejsce pracy – Słupsk, woj. pomorskie.

Lekarzy zainteresowanych tą wyjątkową ofertą pracy zachęcamy do kontaktu i aplikowania on-line.

Numer telefonu:
608481851
Adres email:
jacek.kopacz@manpower.pl